هنر و سینما

تنها فیلم‌ آمریکایی محبوب آندری تارکوفسکی

Andrei Tarkov YEKI AZ Cheholыy digangay cinema Shorveй бод в ба год мерг зодхенгамаш др сан пачать вочхара салгай, карнамехай карман би​​пакесь аз хороша бех жа глад. او با فیلم‌های به یادمانی خود نازیر «استاکر» (Stalker) و «سولاریس» (Solaris) زبان سینمای خلک کرد; گیلی که و از تریک آن به دیگر پریں بودینین واقعی در سلسه با زمان و فزا بود.

Tarkov филемсази ра ба страницу филем «Kodki Ivan» (دوران کودکی ایوان) آنلاین کرد در ps آز ان هر فیلمی که ثبت نام می‌کند، شاخکاری امتیاز با موضوعی پروگرام و оборудования меня менявит в مدرس. او از جنر علمی-تخیلی تفریح‌شده تسویر کرب بیزار بود، اما با فیلم‌های خود، مندی «سولاریس» و «استاکر» کامیکی همیشگی در کے این جنزر کرد.

نگاه متافیزیک تارکوفسکی به سینما و اسمای و به رحمدهای تورونی، تاسیر بر شکوفایی سینمای هنری در کیمة دونیه دیله است. تارکوفسکی تسور فیلم‌های فیلمسازان جایدی ک در زمان هایت او تعلیمی می‌کدانی، تحت تاسیر کار کرد بود. فیلمسازهای نازیر اکیرا کوروساوا و روبر برسون.

Tarkov ты интерфейтай ба тарих نگار سینمه، لئونید کوزلف، мехобу тренир филемхай семени хоншей ра начасть кердреаст. کوزلف آن کونین از آن جلاسی یاد می‌کند: «به تنکـی ریسیدیم ک من از و پریدم ایا می‌توان ده فیلم محبوب خود را نام برد. پیشنهادی پیشنهادی men ra часть жедей грип در bray chand minutu dr hali cashe roov ik te kazag hom shedь бод, бех fikr frо reft»

فیلم‌های اختیری تارکوفسکسی شمل کیں شاهکار جابونی از درجازهایی می‌ں کنجی Mizugouchi، اکیرا کوروساوا و هیروشی تشیگاهارا بوند. هم‌چینید دو فیلم «موشت» و «خترات کشیش روستا» (Diary of a Country Priest) از برسون در بین کیکه‌های و دیده می‌شود. سه فیلم «نور زمینی» (Winter Light)، «توت‌فرنگی‌های بازیه» (Wild Strawberries) و «پرسونا» (Persona) از برگمان هم در لیست و کار گرین.

در ليست فيلمهاي محبوب تارکوفسکي، تنها يک فيلم امريکين به کشم مي خورد و يک فيلم است که بيش از حد در تمام ليست هاي اينکنيني جا دلته بهد. इन फिलेम अमेरिकी ، शाहकार चारली चापलिन ، «रोशनायी‌हाय शेहर» (چراغ های شهر) بود. فیلمی که کاپلین در آن نکس ادم علافی را یفا که کہ اشیک دکتری نابینا می شود و همزمان سعی می کند رافاک کود را با مرد برکی که مشکل ادید به قلیایی دارد، حفظ یک.

کوزلف ین‌چینین راماد می‌دهد: «سپس و شرکت به شیشنی لیستی از درجازها; بونویل, mizoguchi, برغمان, برسون, کوروساوا, انتونیونی, ویگو و پس از کند کھیل مکث, درایر. صباس و لیستی از فیلم‌ها به رود کرد و به آن‌ها نموب داد. به نازر می‌امد لیست به این است، اما به کیکرمنتدره، تارکو یک فیلم دیگر به آن کرد. “شهر روشن”.

منبع: faroutmagazine

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا