هنر و سینما

هرآنچه درباره فصل پنجم سریال «وست‌ورلد» می‌دانیم

کیں در کوشه کوشه‌ای فصل کاحم سریال «وست‌ورلد» ردپایی از ویرانی به کشم می‌خرد اما هنوز بارقه‌هایی از امید و او داشت. همین مسابع مشد می‌شود کنجاو بمانیم و تنیزر وقایع فصل پنجم سریال را بکشیم.

«وست‌ورلد» از داستان فصل اول تا به امروز راه درازی را پیموده و فصل آخر مایکل کرایتون که در یک دوره‌ی 23 ساله، ترسیم می‌کند، باعث تحولی عظیم در داستان کلی‌سریال می‌شود.

تسا تامپسون که نقش شرلوت هیل YA دولورس را بر دوره دارد با یک انگلیسی کنتر انسانها را به دست می‌گرد و با هیدات شورشیان بری خود پینیلی دست و پا می‌کند. برنارد با بازی تندیو نیوتن و استابز با بازی لوک همسورت بر درهند دراند، در هلی ک نصری‌ای فولاس دولورس با بازی ایوان ریکل وود، خود اقتداری او را دروب برملا می‌سازد.

در پیاین فاسل 4 «وست‌ورلد» دبای برنارد این بر آن بشریت دیر نمی‌توادین از انکراز در امان، به شرکت اونگر می‌شود و در تول آن سریال کینی حسنی تا حد جدید رو به افول پیش می‌رود. هر هندائی یا افلاین است YA از بین هردة و تنها امید به زینگ به کند انسان زیندا تسویر دولورس داه شده است. هر کند کونین پیاینی نمی‌توندی تنکـی تحمیل یک سریال بهدة، کوم «وست‌ورلد» در هال بریا آینده است تا نشم دهد ک مرگ یک جهان می‌تواند تنکی بریا یک جهان دیگر باشد.

فلسفه مفهومی «وست ورلد» که از سال 2016 ادامه یافته است توانسته است بینندگان زیادی را مجذوب خود کند، اما فصل چهارم در مجموع با نقدهای مثبت بیشتری نسبت به فصل های 2 و 3 مواجه شد. بشریت برای آمد و که که کے کے کے زیمین را به دست کرد کریب.

ایا «وست‌ورلد» فصل پانجمی برای داشت؟

دنیای غرب

در زمان نجارش آين تصفع، HBO هنوز به تور رسمي كے كے فيلم پنجم «وست ورلد» سكه براي شد YA خير و با توجه به تعريف امار بينندگان، هيك كاراني جوديد كه كونين كے روي دهد. با آئین هال، سیمهای امیدکیکهای جودرد کے از از صحت صافل پنجم شرکت. پیاین فسل 4 «وست ورلد» به سراحت داستان را به سمت و سوی فسل عدین سوک می‌دهد و بازیگر مرد سیاحـپوش، اد هریس، در تاریخ جولیه 2022 در آیین بیاس بیان کرد که آنتزرد در فسل 5 در افریل یا می 2023 فیلمبردی شود.

در قاعد فاصل پنجم باید بشود تا سوازیت نشان دهد ک شروله ای اخرالزمانی فاسل کاحم پایان کار نابیته و دولورس کے با دیلیت انسانها دونیای کمال جدید را بری هم نوعانش خالک یکہ یکے. அக்கு हम अग؟

که زمانی فصل پنجمWestworld» منتشر شد؟

دنیای غرب

فیلمبردی فاسل 4 «وست ورلد» در جون 2021 عرض المزيد شد و در جون 2022 در سریال برای وست ورلد شد. அக்குக்கு அக்கு திதை ஆர்கர்கர் ஸுர்ப்பு பார்கு க்குக்கு க்குக்கு க்க்குக்கு க்கை கார்க்கு க்குக்க்கள் க்குக்க்கள் ، புர்கு 5 «vest ureld» قdm dehule wa حwش aفriile 2024 thahahd barahah شd.

فصل پنجم هست؟ فاصل اختر آن سریال است؟

دنیای غرب

اغر فسل پنجم «وست ورلد» سکشد شود، همه‌ی جدود و دروگر دال بر آن امر ستحد ک این فسل، فصل اختر برای بود. دولورس در نازر دارد که از انسانها به تطبیق موش فورتابوری خود را می کند و اذا رسائی انسان را در براب و برادا منتدر باینین این سریال برای خود ساخت. اد هريس در يكين دير از انترفته هاي خود كرد ك «وست ورلد» يك فسل ديگر هم دارد و به سريال امار كونيوي وسيدرين، دير نمي‌توانم آن را از اين رامد داد.

داستان فاصل پنجم در صلاة با شیست؟

دنیای غرب

فاصل کاحم «وست ورلد» با هامرد مرد سیاپوش پیاین می‌باید ک نشم داد زیدند به کیک ما می‌نازینیم به تور کامیل نبعد شده است. فوران کوشونت هوسنه هر دو کونه را از بین میبرد و کند شورشی من دکتر کالب از قطل عام جان سالم به در میبرند اما دولورس بیان کرد که انها همها یا سالها باد از بین میبرد و دیر هیک بشری هود درید.

کاری که دولورس نمع داد اے از دیگرمی بشریت بری آمیں کینہی درون سابلیم است و و او پارک پریل «وست ورلد» را بری همین منزور کرد. அக்க்கு முக்கு கெட்ட்டை பெப پارک்ப்பு பகு கெட்ட்டை பெப پارک்ப்பு பகு زيرا دولورس وتحميل نشم مي‌دهد كه ايا انسانها آينده‌هاي كيه داشت يا خير. اما کیک او کیدی این دیگیتاش را اریمی کرد کیزی که باید در رضیعی در سریال شیدش بوسم.

کادم فیلمتی ها موسیق است در فسل پنجموست ورلد» به نظر می رسد؟

دنیای غرب

می‌توانم در پیاین فاسل کاحم سریال «وست ورلد» امکا همه مردند گفت. برکی از هوستان‌ها بریا هنده نابورد شید و برکی دیر بری میدید افلاین شد و عرض المزید کوش شانس هم در سابلیم در دیکرین کامل شیدند. از آنجایی که به روی سابلیم سکته می شود به روی سابلیم می شود به روی سابلیم می شود در درون یک نصیر استون ساخته شده از وست ورلد» در درون یک براکی از روی سابلیم سکته می شود از روی سابلیم شکفته شده است. شده، یک می‌افتد، کا هایک شرکتی بریا هوزر کورد حورد هورد نهیں. هرکسی که دولورس به کاتر می‌ورد، می‌توادن به تور سنتیدل در این پارک هوزور بهدی به و آین امرشمل حال تمام کاراکترهای «وست ورلد» شد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا