تکنولوژی

افزایش 195 درصدی عایدی دولت با اجرای طرح رجیستری

درآمد دولت از طریق طرح ثبت تلفن همراه 195 درصد افزایش یافت. اجرای این طرح استفاده غیرقانونی از تلفن همراه را غیرممکن کرد.

به گزارش ای بی سی مگ، مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز مبارزه با قاچاق کالا و ارز از افزایش درآمد دولت با طرح ثبت نام خبر داد. وی گفت: درآمد دولت با اجرای این طرح 195 درصد افزایش یافت. به گفته وی، این طرح باید به سایر دستگاه هایی که از پروتکل های ارتباطی استفاده می کنند نیز تعمیم یابد.

نوامبر تتر

افزایش درآمد دولت با طرح های رجیستری موبایل

حمیدرضا دهقانی نیا درباره افزایش درآمد دولت با طرح ثبتی اعلام کرد که درآمد دولت از آنلاین 95 تا خرداد 96 و از آنلاین 96 تا خرداد 97 از 7150 میلیارد ریال به 21 میلیارد ریال رسیده است و این افزایش 195 درصدی را نشان می دهد.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز مبارزه با قاچاق کالا و ارز از ادامه طرح ثبت نام خبر داد. به گفته وی، این طرح باید به سایر دستگاه هایی که از پروتکل های ارتباطی استفاده می کنند نیز تعمیم یابد.

دهقانی نیا درباره متخلفان واردکنندگان تلفن همراه با بیت المال اعلام کرد که اطلاعات متخلفان از طریق طرح ثبت نام به دست آمده و اکنون انجمن تحریم ها این اطلاعات را در اختیار دارد.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز مبارزه با قاچاق کالا و ارز در نهایت اعلام کرد که سازمان تعزیرات به این موارد رسیدگی و مطابق با سند حکم صادر خواهد کرد.

.

منبع: فارسنیوز

آیا در زمینه خاصی مهارت و تجربه کافی دارید؟ دانش خود را با کاربران ای بی سی مگ به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا