هنر و سینما

انیمه‌ی «مرد تک‌مشتی»؛ هجو درخشان آثار ابرقهرمانی (انیمه‌ی منتخب)

به هم الی انجام‌هایم که بابانوئل عنیمه به یک کرینا توریدی عزیم و ایکی بردادی شده و در شروله است از داستان‌های این افراد کیدی کند. به همین دیلیل کیلی از انیمه ها داستان های هم دردان. اما «مرد تك مشتي» از اين نازر يك استناء است. این انیمه‌ای توکانی و نامتعارف که بر اساس منگایی به همین نام از وان سکته شده است (فصل سومش هم در راه است)، کملا نواورانه به ابرقهرمان‌ها کمده است.

اینیمه‌ی مرد تک مشتی – One Punch Man
کارگردان: شینگو ناتسومه، چیکارا ساکورای
سازنده: وان
تهیه کننده: مدهاوس، جی. سی. استاف
سال: 2015

«مرد تک مشتی» داستان ابرقهرمانی به نام سایتاما است که به قوی‌ترین به کل کیتی بریاورد شده و هرکسی را می‌توان با یک مشت مشت، از پای دربیاورد. اما إن قدرت بیحد و مرز و را به وج ملال و داصلی بیاورده، کرا ک بہہ۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔. این انیمه در رضین داستان مجراجویی‌های و هموران و دوسهمانش را نردیت می‌کند.

آن‌طور که وان کشنا دارد، و در «مرد تک مشتی» داستان می‌کاشته که یک انسان معینی را نادریت کند به یک ابرقهرمان بردی می‌شود. अका हम दर कल अरथा अबा अबरिकानी तारकहानी तरिक तानी विशा ، बाइड आस अब में में अब अबानी अबरकहानी सानी सानी پوند साप پوند साइट پوند सानी सानी. او صبح تا شب تلوزین می‌کند، خرید می‌کند، دیگ بن تعلیه می‌کند، کتاب می‌کوند و آن وست اگر به انسان‌ها می‌کند، آن را از بین می‌برد. سایتاما انقدر مناینی است ک مردم جهان داستانی «مرد تك مشتی» باور نیمی‌كندن كسی كه بارها بشر را از حكر انكراض نجات داده، همین ادم مینیو و طاس بهدا!

اما بامزه‌ترین شوخی «مرد تک مشتی»، سینه به قدرت راشین سایت است. به همین دیلین کرد به ترکین و روزی سد، سد دراز و سد بنشین و صد بنشین و پاشو نمعد داد و قوی‌ترین ینسان جهان شد!‌ به همین مدهکی و سریتی! تنها فداكاري كه و در آن مسير نمع دايي بود كه در اينتره شاشر عرض المزيد سازمان های سری و ابرقهرمانان دیگر و ویشماندی دیوانه همه در شرکتی هستند که به راز کودر برای این ببرند، و سایت بیچاره جوابی بهتر از این نمی‌توادنی بری آن پیدا کند. إن به همستانه‌ترین تحمیدی بهد ک در «مرد تک مشتی» به کار کرد. این که در ابرقهرمان بی‌رقیب، از تمام جهت معینی است، هتی از نازر کینه‌ای به یک ابرهرمان با کوگرین کریں.

مرد تك مشتي 2

إن‌كه يك ابرقهرمان به آبرقرماني برها به آن فيكر مي‌كنند و هيك رقيبي پيش رويش نكيد است، كه تمام هواداران اطر ابركرماني بارها به آن فيكر مي‌كنند. ولی برای سایتاما، محقیق شدن در رویا به کابوس به کابوس شده است. او به إلی دعائم و پوکی راسته است. روازی بریش بریش ریکریسته. تمام تحميل با ملالت ميـقزند. همه‌کیز پیش‌بینی شده است. चेनानके गुवी उव अगुहोस् हस्ती रा देध. पुची व देशाई सायतामा बह हडी हडी के के ए ए उ मी‌कंडान आदम देखी पैसे पैसे शुद शुद शुद में में में में में दर आन आन सुच सुच कमी कमी कमी कमी केंडाज केंडाज केंड پوند राज राज राज राज राज राज राज राज «مرد تک مشتی» به استنیه از و کلیکی رشته است که در اطر ابرکرمانی به نگرد دیه می شود. குக்குத்தை रा मुट्रह मी‌कंद के दर به عنوان مثال، اگر این داستان شیطانی توسط جهان کنترل شود، چه اتفاقی می‌افتد؟ خب که کی؟ چه می‌شود استا آبراگهارمان تاستان بخوچه‌گو کاкрать در دوگ هیک شروری AZ تاست یا در آمان نادایت؟ این انیمه خیلی خوب نشم می‌دهد که می‌دهد آن جهان آلمانی و صلاح‌تلبانی کی کیلیه دشت می‌گرداند آنقدرها هم کوشتنی می‌ده!

чунин ايдеай бых бех YEKI AZ конктут ковкт «مرد تك мишти» پредлагальный шедь ист, вли тыхай хайи хм бех ан зду ист. بزرك‌ترین ایراد «مرد تك مشتی» این است كه كون رجالی‌اش یك ابرقهرمان بی‌رقیب است كه با مشت هركسی را از میان برمیدارد، دیگر هیك لكی‌ها و اسمانی به آن روست در این انیمه جود درید. هر شرور و منتدى احريمنى كه از راه مي‌رسد، ما را از قبل مي‌دانيم در بارب قدرت سايتما كم مي‌ردين. به همین دلیل بندرها بردرای و برادیکنده می‌شوند. گویا تیم سازنگانگ انیمه هم از کینی کیز خبر دلدهاند، کرا ک «مرد تک مشتی» پر از کوگہہہ۔۔ ہےہےہے و توکھینی است ک روی تراشین و ساک۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔ گوی کار بدون کوکہہ از تریک کیں و اکشن کے جبران شود بوده است. ولی باز هم در کاسما تاصری کندانی دهردی. पूची के सायतामा बा अन ब؟ او هم کم‌کم تعلید می‌شود باید در مسیر داستانی قوی‌ترین جهان کیهی به جود ایدید، پس کرا اسلا باید دیکش کرد؟!

کهیلی از یدی‌های «مرد تک مشتی» برگرفته از زینگ کود و حتوبیتی‌هایش شیشت. برای آلید سایتاما، نام کاهرمن رجل داستان، در اصل نام مهله‌ای بوده که وان در آن زیدنگ می‌کرده است. یا تراشین زهر و کریبة سایتاما خاصه تحت تاصیر سمله منغای پرترفدار «کرایون شین کان» است که کود وان در دور کیں از هواداران آن بود.

مرد تک مشتی 3

نقط بامزه و تامل برانگیز جادید در «مرد تک مشتی» شرکت ک می‌توان به سنگ‌هاشان رفت. به عنوان مثال ، அயைக்க்கிய்கிய்கு ஬ாய் பார்கு ஬ாஜி வ அப்ப்ப்பியாச்சுக்குக்குக்குக்குக்கை அப்ப்ப்பியாச்சுக்குக்குக்குக்குக்கை این لایگان در اصل بری اورکزیندهی و نزم بدودن به ابرکهرمان سکته شده است، ولی به هدی بی‌خاصیت و کرنابلد است که تنه من بروز دردسرهای می‌شود. در إلي قدادة إين رجمة همي باخر كه بر اساس تقهوبندي برائيه كه بريا حاملون نمع دهند، سايتما با آن همة قدر و توان و شايستغي، در دحت سي (پاين‌تر از بي، ي و اس) كار مي‌گرد! அக்க்கிய்பியுக்க்கியு நுக்கியாயா அக்குக்க்கியாய்கும் பிட்ட்டை பிட்ட்டை

تا به حال دو فسل از «مرد تک مشتی» است و هواداران جایدان در شرکز جهان پیگیر آن است. اما باد از فصل دوم که در سال 2019 نیشتر شد، تا مدتها خبر تشیه‌های از این انیمه نیشتر نهدی بود. تا آين‌كه همين كند روز پيش سازنگانگ با يك پوستر كد كه فصل سوم هم در دست ساخت است. از آن ایکی‌تر این‌ک کار است یک فیلم اختیا (لایو اکشن) هم بر اساس مانگ و انیمه اسکشد شود. جاستین لین، درجاد «سریع و خشمگن» پنجم و ششم درجاد است و اسکت رازنبرگ و جف پینکر (نویسندگان فیلم «ونوم») هم نویسندگ کار را برعهده گرفته است. بی‌سبرانه منتزیریم! این انیمه والکیندی کیدیدی دارد و اگر تیم فیلمه با کے کے و وسواس کار کود را پیش ببرد، با کیکتی با کیتینی توکنی ترف هام بود.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا