تکنولوژی

عرضه گوشی های توقیف شده به بازار تا پایان هفته

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه ریزی برای فروش گوشی های توقیف شده در بازار خبر داد. طبق توضیحات وی 100 هزار گوشی تلفن همراه در پایان هفته روانه بازار می شود.

به گزارش ای بی سی مگ، مدتی است که به دلیل نوسانات دلار، قیمت کالاهایی مانند تلفن همراه افزایش یافته است. البته در این مدت فعالیت های غیرقانونی صورت گرفت و عده ای گوشی را احتکار می کردند تا آن را به قیمت های متورم بفروشند.

نوامبر تتر

این گوشی های ضبط شده توقیف شده و به بازار عرضه می شود.

تلاش برای فروش گوشی های توقیفی در بازار

محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه همایش پست بانک از عرضه گوشی های توقیفی در بازار گفت و اظهار داشت: 100 هزار گوشی تلفن همراه برای فروش هنوز به فروش نرسیده و ارز هنوز تثبیت نشده است.

وزیر ارتباطات گفت: نماینده دولت امروز در این باره با وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت وگو کرده و باید هرچه زودتر این موضوع به سرانجام برسد. وی همچنین مشکل نرخ ارز را یکی دیگر از عوامل موثر در افزایش قیمت تلفن همراه دانست.

به گفته وزیر ارتباطات، رئیس جدید بانک مرکزی باید با سیاست های خود به سرعت آرامش را به بازار مالی بازگرداند و بازار را به نوعی کنترل کند.

.

منبع: isna

آیا در زمینه خاصی مهارت و تجربه کافی دارید؟ دانش خود را با کاربران ای بی سی مگ به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا