هنر و سینما

10 فیلم و سریال هیجان‌انگیز تاییدشده‌ فاز پنجم دنیای مارول

به تعلیم کوین فایگی نشر کد از اینده اینده دونیا دونیا راول را تا سال 2025 کرده است. و نه تنها سنهی پیاین فازی فاز کامر را تعلیم داد، به به از فاز پنجم و ششم دونیا مارول هم کیں کرد.

هیجان‌انگیزترین پروژه‌های آتی دنیای سینمایی مارول، آن‌هایی‌اند که در فاز ششم منتشر می‌شوند، از راه‌اندازی مجدد «چهار شگفت‌انگیز» گرفته شده تا «انتقام جویان: جنگ‌های مخفی». اما فاز پنج هم از جدود فیلم‌های وسوسه‌انگیز و سریال‌های کرھیں خلی نیست. از «دردویل: تولد دربو» کرگ تا «نگهبانان گلکست بکش سوم»، گویا فاز پنجم مارول کار تماشاگران را به شکته شہوگرزده کند.

10. صاعقه (صاعقه)

مارول

بنا برکه گینده ها جیک شرایر برای درجادری فیلم “صاعقه” استودیوی مارول یککشد شده است. در قاعد «صاعقه» در رضای فرانگیز «جوخه اتمدادک» دی‌سی و در عربی به آن ساکه شد. این فیلم به ناریت داستان تیمی از ابر شرورهای اسلحه می‌شود که دولت، آن‌ها را بری تنمس کارها کثیف خود را کود کردی کرده است.

در آن فیلم می‌توان شید حوزر شیرهای تعلیمی من جان واکر، یلنا بلوا، گوست، ابومینیشن، بارون زیمو و پانیشر بود. हित्म मुष्ट स्त द्दपूल हम در «صاعقه» زهر شود. این فیلم در تاریخ 26 جولای 2024 در سینما به دراء دراید.

9. قلب آهنی

مارول

بر تقب عندیها مارول، دومینیک تورن را برای بازی در نکز جانشین تونی استارک، اینی ریری ولیامز، معروف به قلب اهنی، ایکت کرده است. پس از ترجم این کاراکتر در «پلنگ سیاها: واکاندا برای هنده»، دونیا مارول کار سریال را دوست کاراکتر قلب اهنی بسازد.

این سریال در دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. ریری یک نابغه‌ای خارق‌فردی است که بری کوش با جرم و فیلمین، یک زره فیلمی به تن می‌کند. அக்குக்கு கியுக்கு இநிர் ஸிர்பை

8. Ant-Man And The Wasp: Quantumania

مارول

بر تقرب برکه کوانتومیها، ابرقهرمانان افسانه‌ها، اسکات لنگ و هوپ و داین در فیلم «مرد مورچه‌های و زنبورک: شیدایی کوانتومی» در 17 فوریه 2023 منتشر می‌شود. به‌علاوه در آين فيلم، مودوك، بيل موري و كيسي لنگ هم حوزر لاحدة داشت.

7. کاپیتان آمریکا: نظم نوین جهانی

مارول

سم ویلسون پس از بروردای ردای کاپیتان امریکسی در کسمت پیانی سریال «فالکون و سرباز زیمنتر»، کاینده فیلم را با موشوریت فیلمی کاپیتان آمریکا کندگو کند. در فیلمی که تطبیق فرای آن، نزم نوین جانهی است، می‌مابعر انجمن ماره‌ها را در دونیا مارول برول منتدی یک.

درجادری آئین فیلم را جولیوس ونا بر درهند و ترجمه آن هم مالکوم اسپلمن و دالان موسون شرحد که پیش از این کار نویسدنگ “فالکون و سرباز زیمنت” را هم بر درهند. بر تقابل هندیها در فیلم قار است در تاریخ 3 مي 2024 اكران شود.

6. مارولز

مارول

به نظر می رسد کارول دانورز در 28 جولای 2023 با کمالا خان و مونیکا رمبو در فیلم کاپیتان مارول همکاری می کند.

کردا از کانوم مارول در ساهنی‌ای پس از تیتراج عرض المزید کرد که کامالا به تور غیرمنتراجه‌ای جای خود را با کارول‌اوض می‌کند فیلم «مارول‌ها» دیدنی بود. ক্র্বে দ্র ইন ফিল্ম্যাল শিধ্দ্যান ক্র্তে বেন বানাক্টি কাদ্য়া ক্যান ক্যান

5. تهاجم مخفی

مارول

سریال «تحجم استقول» که بر اساس داستان‌های کتاب‌های موسوره ساکه در سال 2023 در دیزنی پلاس به تعریف در آمد منتشر شد. در آن سریال کار است سامویل ال جاکسون در نکش نیک فیوری و بن مندلسون در نکس تالس زهر می شوند.

اِی نسرل هیم کیdel سماولدر ، دن کیdel و मरीमन फ बुद बुद बुद मी‌तुन आज़ु आज़ु जेश व वाइडी में में कोल कोल कोल कोल व अमेलियाक رست بهعلاوه در آن سریال میکونه است که از کارکترهای دونیا مورول بشکند.

4. تیغه

مارول

سه سال از زمانی ک مهرشالا علی به تطبیل YEKI AZ اکیل فیلم «تیغه» منتشر شد، می‌گزد. علی ولین بار به تطبیق یک شیکراچی خون آشام نمادین در ساهنی پس از تیتراج فیلم «جاودانگان» شد، اما این صحنه که یک تیزر به همره بود و کیز عتیری را به همره نهدید. با همه‌ی آن‌ها بر تبرک روگرات شیشنود در کاراکتر کار ولین فیلم اختصاصی خود را در دونیا مورول کندوک کند، فیلمی که در 3 نوامبر 2023 منتشر شد.

برائة اغر «تيغه» بباعرة راح الفيلمهاي دونيا مرول به يكين از فيلمهاي تحمل بالاين دونيا سيناميع برادة شد. فیلمنامه‌ی فیلم «تیغه» تسویر استیسی وسی کافور به فیلم‌نامه‌ی «تیغه» تبدیل شده است که کار نویسندگ سریال تحسین‌شده‌ای واکمن را بری کیلیکی HBO بر داد و درجاد فیلم هم بسام تاریک بود.

3. لوکی فصل 2

مارول

هما‌تور که در تیتراج پیاینی فصل ول سریال «لوکی» ورمه داده بود، فصل دوم در سریال به زودی تیشر شد. تحقّق روابتهای به کوش رشته، فصل دوم از سریال در واست سال 2023 از دیزنی پلاس ساخته شد و در آن غویا کار نویسندگی به جای میکل والدرون به اریک مارتین وازوگ شود.

فاسل 2 همان داستان فاسل 1 رائع داد که در آن سیلوی، جدول زمانی مقدس را نابود کرد و خودی شرارت، در یک جهان تحته سلته کانگ فاتی، اسیر شد.

2. Daredevil: Born Again

مارول

با تعليق به رتصباري كه از اين سريال شده بود مي‌توادن مرد تعليم بريد از دردويل كار گرد. باد از حوزر آين كاراكتر در كنار مرد عنكبوتي و شي حالك، قدمة سريلي كه و در آن حوزر دل بهده مي‌توادن نصر تصفيف منتديكين و مردو را جلب كند.

در قاعد استودیوی مارول میـباعر کردای کرداک مت را خوشل کند و آن سریال 18 پیں را ک «دردویل: تولد دروب» نام کردی بریشان بریشان پیں یک. در قاعد نظر قسمت‌های ین سریال سه براب کستر سریال‌های مارول است که نشم می‌دهد مارول، حسب خاصیت بر روی این سریال باز کرده است. سريال جديد دردويل در بهار 2024 تشديد برع شد.

1. Guardians Of The Galaxy جلد 3

مارول

जेम गान पस आज आजान अजानी मारोल व परिधान देबार बाउ ، कर आस दुमाय र के के के के के के केान «नानायेज येज؟ ين فيلم كه «نجهبانان غالكتاس بخش سوم» NAME در تاريخ 5 مي 2023 وارد cinemah شد.

در آن فیلم قار است رائل فیلم در کند کند بازیگر تیسه وارد به یفای نکش بپرشر. از جملة كاملة در فيلم مي‌توانم به ويل پولتر در نقش ادام ورلاك، كوكودي يووجي در نكس تعليم عالي و مارييا باكالوا در نكس كازمو سيگ ايستي كرد كرد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا