تکنولوژی

یک درصد بازار گوشی در سال 2022 متعلق به تاشوها خواهد بود!

امیدواریم گوشی هوشمند تاشو نیز نقشی مشابه ایفا کند یک درصد از بازار تلفن تا سال 2022 یکی از دلایل محبوبیت این گوشی ها بهبود در تکنولوژی، طراحی و عملکرد است.

وب سایت اخیر TrendForce جدیدترین است پیش بینی های او برای آینده بازار جهانی گوشی های هوشمند پیشرفت تکنولوژی، طراحی بهبود یافته و عملکرد بالا به افزایش محبوبیت اینگونه گوشی ها کمک کرده است.

TrendForce دو نوع گوشی تاشو را برای بررسی در نظر گرفته است. این دو گوشی تاشو از سری مدل های تاشو عمودی هستند. حمل چنین ابزاری در جیب یا کیف کوچک بسیار آسان است. نوع دوم گوشی هوشمندی که به صورت افقی جمع می شود: وقتی باز می شود، می تواند جایگزین یک تبلت کوچک شود.

همچنین از نظر طراحی، گوشی هوشمند تاشو با نمایشگر منعطف دارای دو مدل است که امکان تا شدن صفحه نمایش به داخل یا خارج را فراهم می کند. بنابراین، در حالت اول، نوردهی خارجی اضافی لازم است، در حالی که در حالت دوم، خطر آسیب به نوردهی گسترش یافته وجود دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی تاشو تا کنون

یک درصد از بازار تلفن تا سال 2022

همانطور که Trendforce هنگام ورود اعلام کرد پرچمدار جدید گوشی های تاشو در بازار جهانی، ضریب نفوذ این گوشی ها به بازار در سال 2022 به حدود 1.1 درصد افزایش خواهد یافت.

در حال حاضر اندازه صفحه نمایش گوشی های تاشو از 6.5 تا 7.0 اینچ به صورت عمودی متغیر است. همچنین این اندازه برای گوشی های تا شده افقی بین 7.5-8.0 اینچ است. نرخ تازه سازی صفحه نمایش تا 120 هرتز است.

یک درصد از بازار تلفن تا سال 2022

به گزارش TrendForce، با پیشرفت تکنولوژی و مواد به کار رفته در گوشی های هوشمند OLED، ضریب نفوذ این گوشی ها در بین طرفدارانشان مطابق انتظار است. در سال 2022 به +1.1٪ تغییر کرد. برای بدست آوردن

ضریب نفوذ پس از سال 2024 با عرضه گوشی های تاشو جدید توسط برندهای موبایل از 2.5 درصد فراتر خواهد رفت. با بهبود مشخصات و قیمت این گوشی ها باید شاهد رقابت بیشتری در این زمینه باشیم. به نظر می‌رسد که باید با عرضه یک گوشی تاشو جدید به بازار راکد مصرف‌کننده جان تازه‌ای بدهیم.

همچنین طبق پیش بینی TrendForce، تا پایان سال جاری ضریب نفوذ گوشی های تاشو با نمایشگر منعطف به 1.1 درصد خواهد رسید. پس از سال 2024، این میزان از 2.5 درصد فراتر خواهد رفت. در حال حاضر مقرون به صرفه ترین عرضه کننده نمایشگر برای گوشی های تاشو سامسونگ است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد اینکه گوشی های تاشو تا سال 2022 سهم 1 درصدی از بازار گوشی را داشته باشند چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات ارسال کنید همان به اشتراک گذاشته شده و اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: gizchina

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا