هنر و سینما

تشریح پایان‌بندی فصل چهارم سریال «وست‌ورلد» با جزئیات

. سریال پیچش‌هایی هیرایت‌هاانگیز را ایند کرد که سابیت می‌کنند اینده در کاکایی لیه به بشریت نیست. إنسانها ورده در فسل 4 «وست‌ورلد» سكبت اورد. حدد شرلوت هیل با بازی تسا تامپسون (که در اصل عرض الکاپی دولورس بود اما ایکنون کامینی کملا کیں است) سلته جانهی بود. او قسد داشت در دونیای که انسانها هوستان را کنتر میکانند، کاری کند که هوستانه را کند کند.

هیل یک شرکت جانهی، کیں دستیار کیں و ریسوری آنلینت دارد اما در اواض، انسانها نیز برنارد را دارند. برنارد لو با بازی جفری رایت، با طری بری نجات کینه‌ای بومی زمین، از حلت خلسه و برزخی بیدار شد و به‌تور مرموزی علمان بریا بری در عربیا نجات‌بکش اسراراماز را گرد هم آورد. विलियम ، ोबता हिल ، बा शुरण कस पैयानी फ़ल चारम ، बा ता एसनाही स ddیddh तम‌dیdhdhnahn‌amز ، enn‌hah en‌ha hery enhe enhhehesdrکشیdantdantdant برنارد و ميو افلاين ستحد. هم‌چینین استابز، کلب و فرانکی را دروبه به یک‌دیگر می‌رساند و کریستینا هنوز در حال فهمیدن و شیندن حقیقة براک کود از زبان تدی است. همه آن مورد كمالة در درونيا «وست‌ورلد» نازيل و معنيول ستحد.

با تماشای فصل چهارم «وستورلد» نامید خواهند شد. روزر، انسانها و هوستان را به تور هم‌زمان در دونیای خاص در کنار کندرها می‌کند و تولوی جدید بری هر دو کین کامه می‌زند. با هم به پیاین‌بندی فاسل کاحم «وست‌ورلد» و داستان باسل پنجم می‌مـد.

raz raz cristina dr fazl charam

وست ورلد

دولورس با بازی یوان ریکل‌وود در پیاین فاسل سوم وست‌ورلد و زامی که رحوبوم دیکریم و را پاک کرد، مرد. அக்க்குத்து பின்கிய் பிட்டிந்தி ، யிக்கிய் அக்க்கிர்ப்ப்பிர் ராஜை பாட்டு சுர்க்குக்கு “வெட்டுர்ப்பு” र बह हैं डाष अमा है।।।।।।।।।।।।।।।

رحوبوم دائهای درون دولورس را دلمت کرد اما بروارید مروارید دولورس تسویر شرلوت هیل ک موز سنتیفی بجیز را به کلب سیستم کنتری برج خود ساخت کرد، حفظ شد. دولورس به هويت كريستينا ريست و به هوتيا برديد از قبل در كريكي هيل جود داشت. و در قاعد به «قصه‌غو» بردال شد و ناظر داستانی انسانهای ستمدیده را‌می‌نوشت. دولورس از همان المزيد، در يك محيوت رجالة‌شدة ديگتالي از دونيا بيرون زيديتالي از دونيا بيرون زيديتالي مي‌كرد كه مي‌كرد ك مي‌كرد كه مي‌كرد، به برگ، كملا مي‌كرد.

अध्यारा कार्या रहोबूम दर फ़ल 3 अंटोर के डर नशर गुद्ध शद्ध बोड पेश नर्फट, जैरा जिजिजात डीजियाली के डोलोर्स बा आन्हा आद्या देश्ड (माया, पीटर आस्टलकर و تدی) دامیم تسویر کود کود اختیا او آنها شده بوند. برکی از بھش‌های امیںا سنکد دولورس، کریستینا را در پیں و خم‌هایی اخصصی کارد داد و او با هر تقراد پرسیان خود سعید در فیدین استبری استمانی داشت ک در پس‌مردش نکس بسته بود. تدی مهم‌ترین تطریق آین پازل بود و دولورس نیز می‌کند که با تدیکی‌لیتر به وقایع عربان خود می‌اندیشد. این نکھی در کے جواب میدهد و دولورس درور کود را بیدار می کند. أن لابس ابی معروف بر تن دولورس در تماست بایانی فاسل کاحمه، میں از نازر بسری فیلمیک میکند کے دولورس کے کے است.

إن تعمل تكانـداء، در اسل كند تنقط داستاني تورنتي از كسمتـهاي فصل 4 را تنزيد مي‌كند. Кристина ык лох ядбод брай питр ماйерз разхождения крд, зира питр активым медтха кубл мердха в просмотровый ке Кристина раграммы крд, سرافا хазил играмят о бод. شارلوت هيل از شينيدن خبر مستعة كريستينا با مايرز خاصه و مائرة شد، زيرة قصه‌غوي و به هميني اختي كلمة نوده با كسي كه مي‌كرد.

آیا انسانها و هوستان هر دو در فاصل کامر منکراد شده اند؟

وست ورلد

راستش اغر آن‌تور به دادان جلب نیست. برنارد در قسمت ماقبل اختر فاصل کاحم به آندیو نیوتون گفت: «هیک راهی برای نجات این دونیه درید. همه مرد خواهند بود.» و شوخی نیمیکرد. لغو فرمان وليام غيرممكن و بشريت در حال كومة با خود براي امر از آنكراض است. «این لهدی‌های کوشونتهامازی پیاین کوشونتهامازی هم دردن» یک از دیالوگهای معروف وست‌ورلد است و مرگ بشر در اینده آینده عالیه پشت این جملة را نشم می‌دهد. اسنسها يك جوعة رباتيك جديد اناثون و از آن‌ها سورگون و اين‌ نژاد را سرينگون كردند و هلا يكي از همان آن‌ها بنگور كريمز بركيز انگراز بشريت را بيش‌رد را فشرد.

البته سرنوشت میزبان مانند سرنوشت میزبان نیست. برناردة به ميو عرض المزيد داه بود که هر دو نجاد منقرض شد و دولورس در قسمت اختر، پياين ايند زيدند در زيمين را مي‌کند. ساحنه عرقةين قسمت پاياني (با هوزر كوتاه ربوس با بازي استيون وگ ك كه از انبار افراد دلوس شده است) نشم مي دهد كه هوستان علي كے بريك فيزي بر انسانها، نمي‌كے در براب كوھ بازيانه اينها از خود دفع نكنند كند. این که کوکه هوستان طوسی از هم‌نوعان کهمین (ویلیام) نابود می‌شود موسک است به نازر اما در سلما در ساخنه‌ای که دو نصیّه از ویلیام در فسل 4 در آن درها می‌کند. विलाम एसन अधिक डारड कह आयूब शरा निमी‌तुन बा पर जीटी करदन बा होसान आज बिन बरड. . راه حل انها از بین بردن هر دو نژاد است.

البته سریال یک تعرفه بریا در قطل عام باگی‌می‌بوگرد: ترشدگان. فرانکی با کمک پدرش با شهر فرار می‌کند و شورشیان تحت تاصیر دعاوت ولیام به کوشونت کار نیمی‌چیرد. صدی دولورس روی تصویرین نشم می‌دهد که آن‌ها می‌توانند فراری خوش‌شانس برای کند مه یا کاند سال به زیدنگ خود می‌شوند اما بشر در کی‌ها و بدون استثناء منقرض می‌شود. अध्यार मर्ग و انکراض همه تردشدگان من یک دوره زمانی در نادریت سریال می شود و فصل 5 می‌توادن به دورهای که فرانکی و ادراین در زیندا شیدت بدیشد.

پر طرفدارهای ای بی سی مگ
10 شخصیت زن منفور دنیای انیمه‌ها

تنزیل نکه برنارد و «آزمایش» دولورس

وست ورلد

فاصل کاحم «وست‌ورلد» کرده پس از یک دوره معمفردزی، نکھی برنارد را تنزید کرد. برنارد به برج به کاتر کامه کردن سیستم یا کامه کردن ولیام نوبود، بیک بری کرد پیامی به شرلوت هیل بود که به تستید تسویر همستان ناآگاه کود بود. این پیام ویدیو هیل را به این باور می‌رساند که رویای و قبل نیست و این است که تیکی بر دولورس بری نجات یک بخش کوک از جهان تنهاست. هیل به دستور برنارد لو، مروارید دولورس را از برج کاشر و آن را به بهترین تصلیف می‌کند ک در کسمت کے کے برنارد و میو باز شده بود.

هنوز شرحة نیست که اپولودیت دولورس در برتری برتری تقدیم عنها اسنانها را به جودیت بازمیکھردند. دولورس از یک «آزمیش» یاد می‌کند و به تدی می‌گید که بشریت را به خوبی به یاد می‌برد و سبس این بازی جدید را بندر بین بھا و انکراض می‌نامد. برنارد پیش از ین در فسل کاحمر، ترسید که برتری کادیر است هر آن‌که را که هوستان پیپنک می‌کند، تورید کند. به نازر می‌رسد که دولورس کسد دارد از برامکی برام‌نویسی و اینونسازی بیک معلمی برای ایکی کے ایندہ اسانها کند کند. विवान रिचल ेखल मिकंद के चुन चुन बराय मेद दुद बाशरट दर पान बूधे (दर सक लिबाय दर फ़ल डूम डूम डूम डूम डूम डूम द दर दर नकर नक नक अंगارکت) ، इन ब؟ اما و کرا به جای سرفا بریکتن این کینها به جودیت، آنها را توکرین نیز می‌کند؟ کون اگر انسانها ختاهای خود را اسلاه نکندن، دربای یک اخرالزمان فوکس وایت. در آزمون و تعریف می‌توندا از اینده تاریک امریک کند.

اما همه آن‌ها اگر انسان‌ها و هوستان قبل از سومبه به فنا استد، چه فیدی‌ای دارد؟ a همه سیمی‌ها از پاک پیانی‌ها دولورس با حوزر هوستان دورگه است. این سریال هنوز تعلیمی به صحنه پس از تیتراج یکین از قسمتهای فاسل 2 و تعریف فادیداری نادادها و هلا با برنامی از بین بردانه هوستان و انسانها، معلینتا تنها راه، کردان من انسانها (که علیب به دولورس است) در بدنهای رباتیک است. این پاک دیلی اسکن سنکی برارد از حواس یکدینی فرنکی را هم شرکت می‌کند (جزیاتی که سریال به تور ایکی به آن‌ها که نیمی‌کند) و عمدی عمدی دولورس از کلمة «آزمیش» می‌توان به تور ازمیشانه به همین «آزمیش فایدایش».

فصل داستان 5

وست ورلد

دولورس می‌تونده هر کیزی را که دوست دارد برای کود کود در برتری پنکس کند اما و سرفا بر روی روی بروی روی بروی بروی بروی بروی بروی پرک وست‌ورلد می‌شود. سائي و بر روي روي تعليقة مي‌دهد كه وستـورلد رجال بري تازہـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ها وَجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ها، آن پرک مکانی علی بری کی کیری کے کے کے ہے این سریال من از منزر داستانی در دو فسل کاستی هیک کیں با غرب فاشیه است. அக்குக்கு புருர் பிர்கியுக்஍்குருர் பிர்கியுக்஍்குுருர் أن مجامع بی‌قانون و دشت‌های غبرالود در هال کوبریک شهد اما این بار، همه کیز در افراد دولورس رخ می‌دهد.

عرض المزيد خت داستاني فسل 5 به پرک موسيقي است صحنه پس از تيراژ پيں از فسل دوم بين ويليام و دخترش را هم تعرفان‌سازي کند. در آن ساحن، ولیام در اینده‌ای دور نشم داده شد و تحت فشار قرار گرفت تا از تیکمات جاودانگی دولورس کار گرپت بکشد. این سکانس به جای این ک در دونیا اختیا فورده بیافتد، می توانم در آلونسازی دولورس بها شود تا شهر شود که کرا ولیام با دیدن دکتر مرداش (دولورس) توکیں و اغانو می شود.

کادم فیلم می‌کے در فاشل پنجم می‌شوند؟

وست ورلد

अगर फ़ल व बे शरेष वेसारड बारक डर मेंडा डोलोरस ، तमाम पाषा है य या म व व आसन आसन य या होसा होसा होसा मीगुना मीगुना बहा बहा बहा बहा बहा बहा बहा होसा होसा आसन پوند व پوند व پوند वा म या है या है या है जिनाहै. هر کسی که دولورس او را پیشت کند، در داستان زهر می‌شود.

اما در حال حاضر هذا عقدا نمی‌دینیم که کسی در پیاین فاسل کاحم زیدا منده است. ناماکی هیل در آندونی دونیای جدید، کوبی شد تا و کشد را بکشد و با له شدن مرواریدش دیگر راه کوکیدی برای و جود درید. همین امر کارده ولیام هوستان نیز سدک می‌کند ک مرواریدش تسویر هیل پودر شد. هم‌چینی فرانکی، ویلیام اختیری را هنوز زیند می‌دانست اما هیل فیرک کرد که وی نیز مرده است. در پیاین فاسل 4 و پس از افلاین شدان در سه نفر، هیک کابری از میو، کلمانتاین و استابز نیست اما مرواریدهای اینها از بین نیمی‌روند و هم‌میگان در دونیا اکیلی فصل 5 به سریال بازیگرده. हैबरिड हैबिरिद कालब पुालब पु बश शुदे शुदे शुदे अमा चोड़ागाह उनुज दर सारस दोलोरस दोलोरस सक स w डोलोरस डोलोाद मी‌तुनाद ो ो ो र र پوند केंड پوند केंड پوند केंड پوند केंड پوند केंड پوند केंड پوند केंड پوند ो پوند ो پوند मी‌तुन پوند मी‌तुन پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलो پوند दोलोU استفاده کرد.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا